16 Jan
Sējējs: Bija laba spēle, tomēr pievīla disciplīna

Intervijas

Latvijas komandu Rīgas "Dinamo" Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) spēlē Ķīnā pirmdien pievīla disciplīna, uzskata vienības galvenais treneris Normunds Sējējs. Lasīt visu

Ziņas

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā vēsturē pirmajā spēlē Ķīnā pirmdien trešajā trešdaļā nenoturēja trīs vārtu pārsvaru un oficiāli zaudēja cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā jeb Gagarina kausa izcīņā. Lasīt visu
15 Jan
Razgals palīdz Rietumiem izcīnīt uzvaru Zvaigžņu spēlē

HK Rīga ziņas

Šosezon rezultatīvi spēlējošais hokeja kluba "Rīga" uzbrucējs Frenks Razgals sestdien palīdzēja Rietumu konferences komandai uzvarēt Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Izaicinājuma kausā jeb Zvaigžņu spēlē. Lasīt visu
11 Jan
KHL piespriež sodu Bičevskim

Ziņas

KHL Disciplinārā komiteja piespriedusi 5+20 min. sodu DINAMO RĪGA uzbrucējam Mārim Bičevskim. Lasīt visu
3 Jan
Līdzjutēju aktivitātes Jaunā gada pirmajā spēļu sērijā Arēnā Rīga

Ziņas

2017. gada pašā sākumā – 3., 5. un 7. janvārī Dinamo Rīga komanda pēc vairāk kā mēneša pārtraukuma atkal aizvadīs trīs KHL regulārā čempionāta spēles Arēnā Rīga, tiekoties ar trim Rietumu konferences komandām – SEVERSTAĻ Čerepoveca, kā arī divām visas līg Lasīt visu
19 Dec
Razgals piedalīsies MHL Zvaigžņu spēlē

Šosezon rezultatīvi spēlējošais hokeja kluba "Rīga" uzbrucējs Frenks Razgals iekļauts Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Izaicinājuma kausa jeb Zvaigžņu spēles Rietumu konferences komandā, vēsta līga. Lasīt visu
18 Okt
Uzsākta biļešu pārdošana uz atlikušajām 2016./17. g. sezonas DINAMO RĪGA mājas spēlēm

Ziņas

Š.g. 20. oktobrī plkst. 12:00 vienlaicīgi visās Baltijas valstīs un Somijā tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz visām atlikušajām DINAMO RĪGA mājas spēlēm, tajā skaitā arī uz spēlēm Tallinā, Liepājā un Piņķos (Babītes novads). Lasīt visu