15 Sep
Pujacs: spēles ritmu izjauca noraidījumi

Intervijas

DINAMO RĪGA komandas aizsargs un kapteinis Georgijs Pujacs trīs minūtes līdz trešās trešdaļas beigām izlīdzināja rezultātu, kas ļāva rīdziniekiem no Toljati aizvest punktu. Pēc mača kapteinis izteicās, ka spēles iznākumu noteica spēle nevienādos sastāvos. Lasīt visu
15 Sep
DINAMO RĪGA papildlaikā piekāpjās LADA vienībai

Ziņas

Rīgas "Dinamo" pirmdien viesos piedzīvoja zaudējumu Toljati "Lada" komandai ar rezultātu 2:3 mača papildlaikā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā Lasīt visu
1 Sep
DINAMO RĪGA mājas spēles septembrī

Ziņas

Pirmdien, 1. septembrī visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās, ir uzsākta biļešu tirdzniecība uz DINAMO RĪGA septembra mājas spēlēm Arēnā Rīgā 2014./2015. gada KHL sezonā. Septembrī DINAMO RĪGA hokejisti savā laukumā Arēnā Rīga kopā aizvadīs 6 spēles ( Lasīt visu