27 Aug
Heikila: pozitīvi, ka tikām līdz pagarinājumam un izcīnījām punktu

Intervijas

Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Kari Heikila pēc ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē "Arēnā Rīga" piedzīvotā zaudējuma ar 2:3 pret Čerepovecas "Severstaļ" uzsvēra, ka pozitīvais ir izglābšanas pamatlaika beigās un viena punkta izcīnīšana, Lasīt visu
27 Aug
Locāns: patērējām enerģiju nevajadzīgās vietās

Intervijas

DINAMO RĪGA uzbrucējs Roberts Locāns mačā ar Čerepovecas SEVERSTAĻ izcēlās ar aktīvu sniegumu, laukumā pavadot 9:39 minūtes. Lasīt visu
27 Aug
DINAMO RĪGA papildlaikā zaudē Čerepovecas SEVERSTAĻ komandai

Ziņas

Rīgas "Dinamo" hokejisti ceturtdien "Arēnā Rīga" sīvā cīņā ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Čerepovecas "Severstaļ" vienībai, ciešot pirmo neveiksmi jaunajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā. Rīdzinieki no zaudējuma izglābās pamatlaika pēdējās minūtes iz Lasīt visu
27 Aug
HK RĪGA izcīna uzvaru pēcspēles metienos

HK Rīga ziņas

Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda "Rīga" noslēgusi Pasaules kausa izcīņas grupu turnīru ar sīkstā cīņā iegūtu uzvaru pār Kazahstānas "Sneznye Barsi" (3:2 pēcspēles metienos), lai arī diveiz vairāk metienus pa vārtiem izdarīja pretinieki. Pusfinālā "Rīga" ga Lasīt visu
24 Aug
Sāk tirgot biļetes uz DINAMO RĪGA mājas spēlēm septembrī

Ziņas

Pirmdien, 24. augustā visās BIĻEŠU SERVISA tirdzniecības vietās, ir uzsākta biļešu tirdzniecība uz trim DINAMO RĪGA mājas spēlēm Arēnā Rīga septembra mēnesī, kurās mūsu hokejistu pretinieki būs trīs Rietumu konferences komandas - VITJAZ (Piemaskava), MEDV Lasīt visu